Obchod » Okuliare » Gloryfy G2 » Gloryfy pure red

Gloryfy pure red

Cena s DPH
99,95 EUR


Veľkosť 

SKLÁ
Všetky Gloryfly sklá majú prizmatickú korekciu a najvyššiu kvalitu pretože sú vyrobené z kvalitných materiálov gloryfly I-Flex.  Sklá majú 100% ochranu proti UVA /UVB žiarením až do 400nm.


NEROZBITNÉ
Gloryfy I-Flex a G-Flex sú materiály zvolené pre nerozbitné slnečné okuliare, ktoré umožňujú realizáciu inovačných konceptov nemožných pri šošovkách z klasických materiálov. Žiadne iné materiály nezaručujú všetky priemyselné štandardy, 100%nú ochranu proti UVA žiareniu, 100% ochranu proti UVB žiareniu s takouto optickou kvalitou a zároveň kompletnou pružnosťou a odolnosťou voči popraskaniu! Spolupráca medzi inžiniermi, dizajnérmi a ľuďmi, ktorí robia extrémne športy viedla k úplne novým konceptom okuliarov vyrobených z high-end elastických dielov.


Gloryfy MODULÁRNY SYSTÉM
Už žiadne malé skrutky! Mechanizmus umožňuje bočné diely rámu v kolekcii Sport Style rozobrať a zložiť veľmi rýchlo. Tento mechanizmus slúži pri bočnom preťažení a zabraňuje poškodeniu rámu.


PAMAŤOVÝ EFEKT
Všetky okuliare z Goryfy G-Flex a Flex-I sa vždy vrátia do svojho pôvodného tvaru. POZOR: Mnohonásobné opakované násilné ohýbanie dielov môže viesť k oslabeniu pamäťového efektu a môžu spôsobiť zmeny v molekulárnej štruktúre materiálu, čo môže viesť k nedostatočnému pamäťovému efektu alebo prasklinám v materiáloch.


BEZPEČNOSŤ
Gloryfy sklá a rámy sú úplne nerozbité!
100% nerozbitný rám aj sklá
100% ochrana proti UVA/B žiareniu
100% optická kvalita
100% pamäťový efekt

frage | internetové aplikácie © 2014 www.dohor.sk