Oficiálny dovozca a distribútor

SCARPA GOLDEN GATE ATR / BRONISLAVA CHRAPPA

Poďme na technické parametre: drop 4 mm, (28mm päta vz 24 mm, vďaka čomu aj pekne tlmia) - vybrala som si tento model pre nízky drop, ktorý mi vyhovuje.

Ľahký a priedušný zvršok (napriek tomu materiál nie je jemný, ale dosť pevný, takže očakávam, že veľa vydrží a nebude sa trhať), s integrovaným golierom a jazykom na jednoduchšie obutie a dokonalé prispôsobenie okolo členku - toto je perfektný vynález! Zbohom obuvák a dopučené prsty na rukách ???? ako bonus ti vďaka tomu golieru dovnútra nenapadajú žiadne nechcené kamienky pri behu.

Podrážka s vynikajúcou priľnavosťou na mokrom aj suchom povrchu - otestované v nerovnom teréne aj na mokrej hladkej ceste.

Vďaka systému Sock-Fit LW by SCARPA (vložka) sa prispôsobia rôznym tvarom chodidla - sú veľmi pohodlné na prvé obutie.

Majú pohonný systém „i-Respond“ zvyšuje fázu ťahu a zosilňuje vstup energie s väčším návratom energie - tak možno preto sa mi v nich tak dobre behá ????

Zhrnutie: ľahučké tenisky s priedušným zvrškom, v ktorých sa mi nepotí noha, ľahko sa obúvajú, a sú vhodné do rôznych terénov. Ja ich volám univerzálky. Perfektné do ľahšieho terénu, na poľnú cestu, aj na cestu (nie sú to však cestné špeciálky).

Poznáš ten pocit, keď vybiehaš z domu, ale nevieš kam ťa nohy zavedú? Tak si vyber tento model a žiaden terén ťa neprekvapí.

 

Autor článku: Bronislava Chrappa

SCARPA GOLDEN GATE ATR UŽ ČOSKORO !!!