Oficiálny dovozca a distribútor

O nás

 

DOHOR.SK  je nový e-shop na slovenskom trhu s etablovanými značkami pre tých najnáročnejších outdoor nadšencov.

Skialp, beh, turistika, lezenie - vybavíme Ťa na všetky tvoje obľúbené aktivity vonku a na horách.

Správa e-shopu DOHOR.SK  spadá pod spoločnosť  HIGH SPORT, s.r.o. Hlavným predmetom spoločnosti HIGH SPORT, s.r.o. je dovoz a distribúcia športových potrieb a odevov pre outdoorové aktivity od renomovaných svetových značiek SCARPA, TERNUA, MOVEMENT SKIS, TRANGOWORLD  a ďalších. 

Zabezpečujeme tiež veľkoobchodný predaj športového vybavenia po celom Slovensku.

Naše oblečenie a vybavenie do extrémnych podmienok našli svoje stabilné uplatnenie aj vo výstroji Horskej záchrannej služby, Horskej služby na Slovensku, ale tiež pri terénnych pracovníkoch telekomunikácií, vlekov a lanoviek či požičovniach športových potrieb. Sponzorsky pomáhame vybavením niektorým špičkovým športovcom, športovým klubom, hlavne so zameraním na skialpinizmus, horolezectvo,  lyžovanie a turistiku.

Na slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 22 rokov (od roku 1998). Za toto obdobie sme nadobudli veľké množstvo skúseností s tým, ako uspokojiť náročného zákazníka.

Kúpou tovaru naša starostlivosť o Vás nekončí - ku všetkým predávaným výrobkom zabezpečujeme servis, a samozrejme poskytujeme záručnú dobu 24 mesiacov.