Oficiálny dovozca a distribútor

Vrátenie a reklamácie

 

Výmena a vrátenie tovaru na e-shope

Najlepšie slovenské kasína na internete 2022

Online kasína sú obľúbené aj medzi občanmi Bieloruska. Online kasína sú obľúbené aj medzi slovenskými občanmi. Každý deň skúšajú šťastie v týchto službách noví hráči, ktorí tak získavajú nové hobby. Na Slovensku sa spočiatku k takýmto službám pristupovalo opatrne, keďže v Českej republike boli tieto činnosti prísne kontrolované. V roku 2018 však SK povolila online kasína, teraz môžu hazardné platformy v krajine fungovať legálne. Takýto krok priniesol mnoho výhod: po prvé, štátny rozpočet bol doplnený a po druhé, IT sféra získala nové možnosti rozvoja. Občania začali tráviť veľa času na slovenských hracích automatoch. Euro sa objavilo na mnohých stránkach, takýto krok zjednodušil proces vkladania a vyberania finančných prostriedkov. Výhody legálnych online kasín na Slovensku na https://onlinecasino-sk-24.com/: Finančné transakcie sú okamžité, je vyvinutý vlastný softvér, veľkorysý výber bonusov, služby sú dostupné zo smartfónu, platbu daní vykonáva samotná platforma. Nie všetci občania môžu hrať; hlavnou podmienkou je, aby boli plnoletí. Mnohé platformy vyžadujú overenie na preukázanie veku.


Nesplnil tovar, ktorý ste si objednali Vaše očakávanie? Alebo ste si len vybrali nesprávnu veľkosť? Nevadí. Využite možnosť výmeny tovaru za inú veľkosť. Alebo nám môžte tovar vrátiť do 14 dní od jeho prevzatia. V prípade výmeny tovar zašleme bezplatne na Vašu adresu. V prípade vrátenia tovaru, Vám zašleme peniaze najneskôr do 14. dní na bankový účet. 

Stačí ak si vypíšete formulár na výmenu tovaru alebo formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý nájdete na konci tohoto textu. Tovar prosím zabalte a pošlite poštou alebo kurierom (prosím balte tovar aj do ochranného obalu a neprelepujte krabice od topánok).


Budeme od Vás potrebovať:

Ak nám balík posielate poštou, adresujte ho:


HIGH SPORT, s.r.o.
Priemyselná 4408/1
031 01  LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

 

Dôležité: Tovar odporúčame posielať ako poistený balík. Tovar zaslaný na dobierku od prepravcu nepreberáme. Vráti sa Vám späť.

(Ak odosielate balík prostredníctvom Slovenskej pošty s doručením na poštu, odošlite, prosím, podacie číslo na email info@dohor.sk . Predídete tak situácii, že nebudeme informovaní o uložení balíka na pošte. Pre urýchlenie odporúčame balík s doručením na adresu.)Reklamácie


Záručná doba na tovar je 24 mesiacov od jeho zakúpenia. U vybraných druhov tovaru môže byť životnosť kratšia ako záručná doba (napr. batérie atď.), v súlade s právnymi predpismi SR. Reklamáciu je nutné uplatniť bezodkladne, to znamená ihneď po prejavení sa vady materiálu, alebo výrobnej vady. Bližšie informácie nájdete v našich obchodných podmienkach.

Reklamovaný tovar očistite, aby spĺňal zásady všeobecnej hygieny (musí byť čistý, suchý, bez zápachu). Pripravte si jeho príslušenstvo, doklad o kúpe, prípadne záručný list.

Vašu reklamáciu prijmeme:

Osobne:
- HIGH SPORT s.r.o. , Priemyselná 4408/1 , 031 01  LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 
- pri reklamácii predložte tovar, doklad o kúpe a záručný list (ak bol súčasťou výrobku)

Poštou:
- spolu s originálom alebo kópiou dokladu o kúpe (faktúra) a s vytlačeným a spávne vyplneným reklamačným formulárom odošlite na adresu:


HIGH SPORT, s.r.o.
Priemyselná 4408/1
031 01  LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ


 

Reklamačný protokol, formulár na odstúpenie od zmluvy a formulár na výmenu tovaru si môžete stiahnuť tu: