Oficiálny dovozca a distribútor

Ambasádori

Jakub Šiarnik
SR reprezentant v skialpinizme

12 th place ISMF World Cup Andorra 2020 - vertical
16 th place ISMF European Camps Etna 2018  - vertical
18 th place ISMF World Cup  Madonna (IT) 2019 - vertical
20 th place ISMF World Cup - Super Devoluy - vertical
3 x winner of Bokami Zapadnych Tatier (2017,2018,2019)
Slovak national champion or Slovak cup winner (2017,2018,2019)

Simona Triznová
SR reprezentantka v skialpinizme

2 nd place Bokami 2019
1 st place (Skimo) SP Slovakia 2019 (overall rating)
3 rd place (Skimo) MS SR 2019 Dereše, 
2 nd place  MS SR MTB Marathon, Slovenský Raj 2019
1 st place Duatlon Žiarska chata 2019
2 nd place (Skimo) SP Slovakia 2018 (overall rating)

Lukáš Trizna

3 rd place Skialp race Bokami Západných Taier  2018
33 rd place Skialp race Pierra Menta r. 2017
2 nd place Skialp race Malino Brdo Night skialp challenge 2019 
2 nd place Skialp race Strungami Osnice 2019 
2 nd place Skialp race Puchar Pilska 2019
2 nd place Skialp race Vertical Kasprowy wierch 2019
3 rd place Stredoeruópsky pohár v skialpinizme 2017

Matúš Danko
SR reprezentant v skialpinizme

2 x winner of Bokami Zapadnych Tatier (2017,2019)
19 th place Skialp race Pierra Menta r. 2018
32 nd place Svetový pohár Nemecko 2020-vertical

Ivona Fialková
SR reprezentantka v biatlone
Martin Nikodým

skimo, running, TV star

Soňa Oravcová

1 st place Ulenfeldov cup 2017 (climbing)
1st place Ulenfeldov cup 2018
Oceľový pilier 7a+ , Repiská (2019 )
Stetind - South Pillar 6a+, Norway (2019)
Satan's couloir,Sedlo nad Červeným žľabom(skimo)

Miroslav Peťo

Ushba (first ski descent of the north summit,Caucasus,2017)
Erectissima (8a/a+ PP, Cima Grande,Dolomites,2011)
Les brutales (8b+ PP, Demänovská valley,2010)

Ján Kořínek

Horský vodca UIAGM, lezúci a lyžujúci "doktor z hor".
7 rokov lekár vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.
Dobrovoľný zmluvný člen HZS strediska lavínovej prevencie.

Pavel Kratochvíl

winner of La Skala Boulder Open (Slovak championship)
1st place overall Slovak national climbing cup U20
8c lead climbing routes, 8A boulder, 2019 Bhagirathi expedition

Miriam Kováčová
Liptovský Mikuláš
Lukáš Petriľák

8B/B+ boulder
8B boulder
8a+ flash lead 

Mária Fúčelová

Winter ascent of Stanislawski V., 600hm, Vysoká, Vysoké Tatry, Ascent od "Brouillard Integral" V., 4000hm, 9km, Mont Blanc, Chamonix
Ascent "Koršvoldov tanec" VII., Žeruchy, Vysoké Tatry, Ascent "Contamine Vaucher" 6a, 400hm, Aguille du Peigne, Chamonix
Ascent "Fakin Ízy" 6b+, Repiská, Demanovská dolina, Slovakia
11 th Ultra Fatra, 56km +3650hm

Michal Gerčák

Horksý vodca UIAGM (Mountain Addiction)

Róbert Luby

bouldering, climbing slovak champion 2018
8c lead climbing routes, 8A boulder, 
2019 Bhagirathi expedition

David Závacký

8A+ boulder, 8b lead
chief routesetter for slovak championship 
2nd place Slovak boulder championship

Rebeka Rizmanová

1th place (triathlon) Goralman 2019
2nd place (triatlon)  Oravaman 2019
2nd place (Skimo) SP Slovakia 2019 (overall rating)
2nd place (triatlon) SP Slovakia 2019 (overall rating)
1st place (skyrunning) MS SR 2019